Sanstable

 
   
  • Sanstable İle Ortaklık
  • Syndication Kontratı
  • Atlar
   
 

LILBOURNE LAD SENDİKASYON
San Ekürisi olarak atçılık sektörünün tüm dallarında faliyet göstermek önceliklerimiz arasındadır. Bu fikirden yola çıkarak 2015 yılında Approve ve 2016 yılında Lilbourne Lad isimli aygırları İrlanda`dan ithal ederek Türk yetiştiriciliğin hizmetine sunduk. Her iki aygırda genç, denenmiş, Avrupa çim ve sentetik piste bir çok yarış kazanan yavru vermiş ve kendisini kanıtlamış aygırlardır. Aygıcılıkta sendikasyon(ortaklık) dünyanın bir çok ülkesinde uygulanan bir metoddur. Bu sayede riski azaltmak, maliyetleri düşürmek ve başarılı pazarlama olanakları mümkündür. 2017 yılında Türkiye`de ilk defa aygırlığa başlıyan Lilbourne Lad (IRE) isimli aygırımızın %30 payını, 2018 aşım sezonundan başlamak üzere sendikasyona açıyoruz..

8 Eylül  2018 Thoroughbred Daily News verilerine göre Tüm Avrupa 4`cü Jenerasyon Kümülatif Aygır Kazanç Listesini incelediğimizde; Lilboune Lad in çoğunluğu İngiltere ve İrlanda`da olmak üzere koşan 182, kazanan 93 tayı mevcuttur(%51) tayı mevcuttur. Bu yavrular toplamda $3,744,726(23,966,000TL) ikramiye kazanmıştır. 

Kendisi ile aynı yıl aygırlığa başlıyan atlar arasında Lilbourne Lad`i diğer rakiplerinden farklı kılan en büyük özelliği yavrularına geçirdiği sürat ve dayanıklılıktır.

Türk yarışçılık sektörünün 2 yaşlı, Çim Pist ve Sentetik Pist koşuları üzerinde ağırlık/önem verdiğini kabul edersek; sürat ve  dayanıklılık alanında ön plana çıkan Lilbourne Lad`in Türk yarışçılık sektöründe fark yaratan aygırlar arasında olması yüksek olasılıktır.

Sendikasyona katılmak istiyen Yetiştiriciler buy935@gmail.com bize ulaşabilir ve 0542 341 3793 numaradan Cem Fliksaç ile iletşime geçebilir. 

*Ortaklar payları oranında aygırın yıllık bakım maliyetini öder.
*Her aşım sezonu belirlenen toplam sıfat adeti üzerinden ortaklar çekim haklarını kullanabilirler.
*Ortaklık payı hayat sigortası edilinebilir(opsyonel). 

 

 

 
Web Tasarım