Sanstable
 
 
LILBOURNE LAD/ACCLAMATION vs MR PROSPECTOR
LILBOURNE LAD/ACCLAMATION vs MR PROSPECTOR

Acclamation kan hattının Mr Prospector hattıyla birleşmesinden doğan atların yarış pistlerindeki başarıları dikkat çekici.

•Özellikle Acclamation'un G1 galibi (+) başarılı aygır oğlu Dark Angel ve 2xG2 galibi (+) aygır oğlu Mehmas'ın anne babalarının(broadmare sire) Mr Prospector'un oğlu... Machiavellian'dan gelmesi.

•G2 galibi (+) aygır oğlu Harbour Watch'ın anne babasının Mr Prospector'un oğlu Woodman olması.

•Lilbourne Lad'in G3 ikincisi kızı Lil's Joy'un anne babası Mr Prospector'un oğlu Lion Cavern olması, ve diğer bir başarılı yavrusu kısa vade ikincisi Swish'in anne babasının Mr Prospector'un şampiyon oğlu Seeking the Gold olması; LILBOURNE LAD'in Mr Prospector kan hattından gelen kısraklarla birleşmesinden başarılı sonuçlar alma şansının yüksek olduğunu göstermekte.

•Ülkemize baktığımızda; Royal Abjar, Victory Gallop, Strike the Gold, West by West, Okawango, Mujtahid, Cuvee, Native Procida, Dinyeper, Sport's Hero, ve Ajmera kızları Lilbourne Lad için heycan verici eşleşmeler olacaktır.

•Dünya genelinde incelediğimizde ise:

1-Machiavellian kan hattının temsilcileri; Medician, Dutch Art, Vettori, Street Cry, Street Sence, Street Boss, Almutawakel, ve Storming Home kızları Lilbourne Lad için ideal eşleşme olacaktır.

2- Seeking the Gold kan hattının temsilcileri; Dubai Millennium, Dubawi, Poet's Voice, Makfi, Bob and John, Jazil, ve Petonville kızları Lilbourne Lad için ideal eşleşme olacaktır.

•Erken hazırlanan, sağlam, dayanıklı, süratli, cim ve sentetik piste başarılı yavrular veren Lilbourne Lad, Türk yarış ve yetiştiriciliğinde fark yaratan aygırlar arasında olacaktır.
《 Geri Dön
 
Web Tasarım