Sanstable
 
 
   
  • Hakkımızda
  • Başarılarımız
  • Özel Ödüller
   
 
 
 
 
Yirmi beş yılı aşkın bir süredir atçılık sektöründe başarıyla faliyet göstermekteyiz.   Bu zaman dilimi içerisinde  atçılık bizler için  bir sevda ve yaşam biçimi haline gelmiştir. San ekürisi altında ailece yaptığımız atçılık serüveninde; Sabırlı, The Rising, Tight End, Confidence, Strugle to Exit, Fit to Survive, Twist of  Faith, Blow up, Sunday Suprice, Jim Hatter, Annie Hatter, Kurtcebe  gibi çok değerli açık yarış atlarının sahibi olma onuruna eriştik.

Vizyonu dünya standartlarında rekabet edebilecek safkan ingiliz atları yetiştirmek olan  ekürimiz son yıllarda  yurt dışından getirmiş olduğu yeni kan hatlarıyla  hedefine ulaşabilmek için çalışmalarına  cidiyet ile  devam etmektedir. 

Temeli güçlü olan yetiştiricilik programının haricinde  ekürimiz son yıllardaki  başarılı  saha içi idare yöntemleriyle`de dünya standartlarını yakalamakta  önemli mesafeler  kaydetmiştir. Şampiyon Sabırlı ve Win River Win`in Dubaide kazandıkları başarılar ve 2007 Enternasyonel Topkapı Kupası zaferi  bunun en önemli kanıtlarıdır.

Geçmiş başarıların kalıcı olabilmesi ve  daha büyük hedfeflere  ulaşabilmek için  siz at  sevdalılarını  atçılık programımıza  destek vermeye davet ediyoruz. Yılların getirdiği bilgi, beceri ve tecrübelerimizi sizler ile paylaşmak istiyoruz..

Bu anafikirden yola çıkarak  sizlerin beğenisine 2017 aşım sezonunda İrlanda'dan İthal ettiğimiz OASIS DREAM'in 2 x Gurup2 galibi oğlu APPROVE ve ACCLAMATION'ın G2 galibi oğlu LILBOURNE LAD'i aygır olarak Türk yetiştiriciliğinin hizmetine sunuyoruz. Ayrıca SanStable olarak  bugüne kadar yetiştirdiğimiz ve satın aldığımız bütün atları sizlerin beğenisine sunuyoruz..

Hedefleri ve rüyaları  bizimle kesişen bütün at sevdalılarını bu sitede  bizler ile beraber olmaya davet ediyoruz.

SanStable
 
Web Tasarım