Sanstable
 
 
AWTAAD
AWTAAD

Giant`s Causaway`in 4xG1 galibi şampiyon oğlu SHAMARDAL avrupanın en değerli aygırlarının başında gelir. Annesi Helsinki bir Machiavellian kızıdır. Şampiyon yarış atı ve aygır Street Cry`ın öz kız kardeşi olması SHAMARDAL`ın ne kadar değerli bir kan hattından geldiğinin göstergesidir. Bu güne kadar 12xG1, 15xG2, 16xG3, ve 44 KV galibi tay vermiş olan SHAMARDAL, kısrak babası olarakda farklılığını göstermeye başlamıştır. En büyük kızları daha dokuz yaşında olmasına rağmen 2016 yılında ;

-Awtaad: Irish 2,000 Guineas-Gr1 galibi
-Gifted Master: Autumn S-Gr3, Pavilion S-Gr3 galibi.

Gibi iki şampiyon yarış atının kısrak babası olan SHAMARDAL`ın bugüne kadar tüm black type galibi taylarının babalarının Danzig kan hattından gelen aygırlardan olması dikat çekicidir. Özelikle; 2016 İngiltere erkek tay deneme(G1) galibi Galileo Gold`u, İrlanda erkek tay deneme(G1) koşusunda sürkülase eden AWTAAD, 2016 Avrupa şampiyon 3 yaşlı adayıdır.

Biz orta sınıf yetiştiriciler ve at sahipleri için SHAMARDAL`a kısrak çekmek bu gün için çok mümkün gözükmemekle birlikte, avrupa kısrak satışlarından SHAMARDAL kızlarını anne olarak satın alıp kısrak stoğumuza dahil etmek hala olası görünmekte.
Son düzlüğü en geri dönen, ve bir türlü yol bulamayıp son 200 de yaptığı mütiş sprintle yarışı 1 boy farkla ikinci tamamlayan favori US Army ...Ranger(Galileo) bu senenin en kabiliyetli 3 yaşlı erkek taylarınından biridir. Harzand ve US Army Ranger'ın yıl sonunda 5 yaşındaki şampiyon Postponed ile girişiceği mücadele şimdiden heycan yaratmakta.
《 Geri Dön
 
Web Tasarım