Sanstable
 
 
ARROGATE
ARROGATE: Unbridled's Song - Bubbler(Distorted Humor)

G1 BREEDERS CUP CLASSIC 2000 mt kum Dansili, Frankel, Oasis Dream, Kingman, ve şimdide 2016 Breeders Cup Classic galibi Arrogate. Juddmonte harası dünya yarış ve yetiştiricilik sektörünün en başarılı ve kaliteli organizasyona sahip olduğunu düşünenlerdenim. ... Arrogate son on yılda American Pharoah ile birlikte dünya kum yarışcılığının en kabiliyetli ve önemli şampiyonu olduğunu hayatının 6'cı yarışında Breeders Cup Classic koşusunu kazanarak kanıtladı.

İki yaşında geçirdiği sorunlardan dolayı, İlk yarışını 3 yaşının nisan ayında koşup 5'ci geldikten sonra katıldığı Maiden ve iki şartlı koşuyu kazanan Arragote, ağustos ayında katıldığı 2000mt G1 Travers Stakes'i 1.59.36 gibi rekor bir dereceyle kazandıktan sonra kasım ayında koşulacak Breeders Cup Classic koşusunda California Chrome'a karşı alacağı sonuç merakla bekleniyordu.

5 Kasımda Santa Anita sahasında koşulan yarışı 23.28-47.15 dereceyle kontrollü bir tempoda götüren Chrome son düzlüğü önde dönünce Jokeyi Victor Espinoza yarışı bir an için kazandığını düşündü. Son 50mt'ye kadar Chrom'a yetişemiyen Arrogate'in Jokeyi Mike Smith kamçısını soldan sağ eline geçirerek yapmış olduğu teşviğe cevap veren şampiyon son metrelerde yaptığı mütiş sprintle yarışı 2.00.11 dereceyle kazandı.
《 Geri Dön
 
Web Tasarım